Balony to doskonała dekoracja na rozmaitych imprezach oraz znakomita zabawa dla maluchów. Od kilku sezonów niezmiernie popularne są Balony napełnione Helem. Hel powoduje, iż balony ładnie wznoszą się , a także utrzymują się pod sufitem nawet przez paręnaście h. Taka dekoracja fantastycznie sprawdza się na bankietowych salach, jak i w domowym salonie. Bez większego problemu tego typu balony możemy rozmieścić też na podwórku, należy je tylko bardzo dobrze przymocować, żeby nie odfrunęły.
Hitem od jakiegoś czasu jest także poczta balonowa. Bukiet , który składa się z balonów da się wysłać pod wskazany adres przykładowo z okazji urodzin, imienin lub narodzin dzidziusia. Balony można dostać w przeróżnych formach, jak na przykład serduszek, cyfr lub liter. Na indywidualne żądanie klienta agencje zajmujące się tworzeniem ozdób zamieszczają na balonach różne napisy, zamieszczają na nich na przykład imiona nowożeńców, istotną datę jak również imiona solenizantów.
Balony wypełniają helem na życzenie klienta m.in. kwiaciarnie a także sklepy z dekoracjami. Cena jednej sztuki wynosi od kilku do kilkunastu złotych. Tańszą alternatywą może być zakup specjalnej butli z helem i napełnienie balonów samodzielnie. Koszt takiej butli wynosi od kilkudziesięciu do kilkuset złotych w zależności od wybranej pojemności. Z pewnością napełnienie we własnym zakresie helem wymaga wielkiej dokładności a także ostrożności.
Taką butlę można zakupić na naprawdę wielu portalach internetowych a czasami także w sklepach budowlanych oraz hipermarketach.

Czytaj dalej: Balony z Helem Wrocław