Shadow Fight II to zabawa stworzona z wiedzą o klientach smartfonów oraz tabletów z układami iOS, Windows Phone, tytuł ukazał się także na architektury PC tudzież Switch. Jest to dość łatwa bijatyka, zawierająca także elementy RPG.

W zabawie włączamy się w wojownika, który jest rzeczywiście wielki oraz planuje przemierzyć świat w poszukiwaniu kogoś, kto prawdopodobnie byłby gotowy się z wojownikiem wymierzyć. Nasz heros uwolnił w pewnym momencie akcji demony, które opanowały jego ciało i duszę. Teraz pragnie się z nich uwolnić, co nie bywa łatwym zadaniem.

Grafika jest całkowicie oryginalna, zaś oprawy bardzo barwne oraz wszechstronne, podobnie jak właśni konkurenci. Konkurujemy z różnymi typami przeciwników, a też z bossami, których pokonanie jest rzeczywiście wielkim wyzwaniem. Jeśli idzie przecież o ścieżkę audio jaka znalazła się w zabawie, toż dominują w niej zwłaszcza rockowe nastroje. Cała gra przeprowadza się w oprawach tzw. free-to-play, a więc taż zabawa jest darmowa, wprawdzie są w niej położone rozmaite odpłatne opcje, posługujemy się wówczas mikropłatnościami.

Shadow Fight 2 Hack toż częsty problem, użytkownicy zastanawiają się, w który styl zdobyć za darmo konkretne rozwiązania w zabawie. Funkcjonują rozmaite generatory zapewniające dodatkowe funkcje. jako np. e-hack. Generatory kodów umożliwiają zdobycie pewnej liczby gemów do zastosowania w grze Shadow Fight 2. Niektórzy liczą natomiast na dodatkowe monety do osiągnięcia w rozgrywce, co również jest atrakcyjną propozycją. Odbiorcy mają duży wybór różnych usług.