Proargi to rzetelny środek o dobrej jakości, z dużą dokładnością oczyszczony i co najistotniejsze spełniający obowiązujące standardy. Proargi składają się z naturalnej l-argininy i prócz tego ze składników takich jak : cytruliny, witaminy D, a także ekstrakt z owoców. Wpływ l-argininy na zdrowie został zbadany poprzez trzech specjalistów z USA, którzy dostali Nobla za własną pracę naukową.

Znakomitą zaletą proargi jest to, iż nie ma w sobie żadnego cukru, lecz tylko naturalną stewie, bez sensu też szukać w niej nienaturalnych składników a także substancji konserwujących. Do plusów zażywania proargi zaliczyć można przede wszystkim wzrost tworzenia tlenku azotu w organizmie, bardzo szybką regenerację organizmu po wzmożonym wysiłku, wzmocnienie odporności naszego organizmu, wsparcie układu sercowo-naczyniowego. Dodatkowo proargi między innymi znacząco opóźniają proces starzenia się własnego organizmu, stabilizują ciśnienie krwi oraz dodatkowo poziom glukozy we krwi. Tak więc jak widzimy proargi dużo nam dają, poprzez nie nasze zdrowie i samopoczucie staje się o wiele lepsze, poprzez co możemy zyskać na energii życiowej.

W jaki sposób stosować proargi? Farmaceutyk jest w formie saszetek i zalecana jest tutaj dawka jednej lub 2 saszetek na dzień, które trzeba przedtem rozpuścić dokładnie w połowie szklanki chłodnej wody. Istnieją przeciwwskazania do stosowania proargi, nie wolno jej przede wszystkim zażywać w trakcie stanu błogosławionego oraz kiedy karmimy piersią. Nie powinny proargi zażywać także ludzie po przebytym zawale, a także diabetycy. I na zakończenie o czym powinno się pamiętać – różnego typu suplementy nie mogą zastąpić naszej codziennej diety. Też nie wolno brać więcej, niż zalecana dawka dzienna.

Zobacz: proargi