Przepiękny, równy, śnieżnobiały uśmiech jest snem wszystkich, bez względu na płeć, lata i status materialny. Zęby są atrybutem człowieka, według statystyk, to właśnie na zęby spoglądamy najpierw spotykając kogoś nowego. Proste zęby z pewnością nie są dane wszystkim, ba często za rzędem prostych zębów stoją regularne wizyty u dentysty. Jest tak dlatego, iż za nierówności wewnątrz jamy ustnej odpowiada mnóstwo rozmaitych czynników, bardzo często w ogóle nie zależnych od nas. Bywa to z pewnością w pewnym stopniu wywołane genami, niemniej jednak także wpływ na proste uzębienie ma również właściwa dieta oraz metoda przyjmowania posiłków, już w wieku niemowlęcym.

Chroniczne korzystanie z smoczka, gryzienie twardych potraw i tym podobne, może spowodować krzywiznę uzębienia. Jeżeli równe zęby są świadectwem urody i dodają znacznej pewności siebie, to analogicznie nierówne zęby bądź jakieś inne niedopatrzenia w tej kwestii, mogą powodować brak pewności siebie. Jeżeli już tak się dzieje, nie warto ignorować sytuacji, a jak najszybciej jej przeciwdziałać. Każde, nawet najbardziej krzywe zęby, możemy wyprostować. Oczywiście potrzeba na tego typu działania odrobinę czasu a także będzie trzeba wydać trochę pieniędzy, niemniej jednak , uwierz, warto się temu poddać.

Równe ząbki dodają atrakcyjności, promienny uśmiech pokazujący linię prostych zębów, wygląda ładnie na każdej fotografii a ponadto zjednuje nam przyjaciół. Tak, to prawda, starczy już kilka pierwszych chwil, ażeby zrobić sobie opinię o nowo poznanej osobie. Nie można ukryć, że w momencie gdy taki ktoś, obdaruje nas pięknym uśmiechem, w tym samym momencie dodamy jej parę plusików więcej.

Autor: proste zęby Chorzów