Stosownie wykonany makijaż świetnie poprawi nie tylko sam wygląd dziewczyny, niemniej jednak również jej nastrój. Mnóstwo kobiet codziennie, a czasami nawet parę razy na dzień, maluje własne brwi, żeby prezentowały się ładnie i perfekcyjnie pasowały do reszty buzi. Czasem jest tak, że nasze naturalne brwi znacząco różnią się kolorem od koloru naszych włosów, lub są zwyczajnie słabe a także rzadkie. W takich przypadkach, ażeby prezentować się tak jak się powinno, należy przeznaczyć paręnaście minut dzień w dzień na wykonanie make upu brwi.

Na całe szczęście na rynku pojawiły się takie usługi jak przykładowo makijaż permanentny. Dzięki niemu można przyoszczędzić każdego dnia niesłychanie dużo czasu, a nasze brwi poprzez 24 godziny na dobę, będą wyglądały perfekcyjnie. Efekt zabiegu może utrzymać się nawet 4 lata. Makijaż taki można wykonać na 2 sposoby. Jednym z nich jest technika ombre, a więc cieniowania. Dzięki tej metodzie uzyskujemy niepowtarzalne naturalny efekt, część wznosząca się brwi będzie trochę jaśniejsza, a część opadająca – trochę ciemniejsza. Makijaż wykonany właśnie tą metodą jest bardzo modny oraz popularny w gronie klientek salonów kosmetologicznych.

Następna technika to tzw. microblading, inaczej zwana piórkowa. Polega ona na wprowadzeniu barwnika przy zastosowaniu mikroostrza. Zrobienie permanentnego makijażu pomoże nam nie tylko oszczędzić czas, niemniej jednak też sprawić, iż będziemy wyglądać lepiej niż w tradycyjnym make upie. Dlatego że zrobi nam go profesjonalistka.

Autor: Microblading Kielce