Sztuka make-upu niezwykle szybko się kreuje i nie jest już to tematem mało omawianym. By poprawnie zrobić makijaż, w tych czasach trzeba mieć sporą wiedzę techniczną i praktyczną. Cały czas niezwykle modne są cudowne, podkręcone rzęsy. Lecz niestety znacząca większość dziewczyn, nie cierpi noszenia nienaturalnych rzęs, tych bardzo długich a także bardzo ciężkich wachlarzy rzęs. Takie rzęsy są najprawdopodobniej bardzo ciężkie oraz niepraktyczne, przeważnie się sklejają.

Na nasze szczęście istnieje taki kosmetyk do wydłużania rzęs. To najzwyklejsza odżywka, która stosowana każdego dnia przynosi rezultaty już po 2 tyg. Działa ona podobne do standardowych odżywek do włosów, jednakże jest delikatniejsza, aby nie podrażnić oczu. Odżywka prezentuje się jak taki zwykły tusz do malowania rzęs, jest bezbarwna oraz bez zapachowa. Myślę, że najlepiej stosować ją na noc a dodatkowo w te dni kiedy nie nosimy makijażu. Najlepiej zastosować ją dzień w dzień, by bardzo szybko dostrzec oczekiwany rezultat. A dodatkowo będziemy mogli przyczepić także do własnych rzęs inne, które są znacznie lżejsze od kompletu wachlarza rzęs. Doklejane są przy użyciu specjalnego kleju, który nie powinien raczej szkodzić naszym naturalnym rzęsom.

Odklejanie takich rzęs powinno odbyć się w specjalistycznym gabinecie, ponieważ robiąc to samodzielnie możemy sprawić sobie straszną krzywdę. Bez wątpienia przyklejanie sztucznych rzęs nie spowoduje, że będą te rzęsy wydłużone na stałe, niemniej jednak jedynie na jakiś czas. Stosowanie odżywki do rzęs, jaką możemy zakupić w każdej drogerii kosmetycznej, może nawet przedłużyć naturalne rzęski na dłuższy czas. Ponadto mamy możliwość pić zioła, jakie dobrze działają na naszą skórę, paznokcie, włosy i rzęsy.

Zobacz więcej: produkt do przedłużania rzęs