Ostatnimi czasy pozbyłam się bardzo wielu swoich rzeczy. Ubrań. Oczywiście nie były to ekskluzywne buty czy jakieś bardzo modne obuwie damskie, więc nie było mi ich szkoda wyrzucić. Pozbyłam się właśnie 20 par. Butów, które modne były z 10 lat temu. No, ale czasy oraz trendy modowe się zmieniają.

 

Pewnie nie wiesz czemu to zrobiłam? Moja szafa była już przepełniona. Co ją otworzyłam, to sterta rzeczy na mnie się wysypywała. Miałam już tego dosyć. Wyrzucanie moich ubrań nie było wcale łatwe – trwało to aż miesiąc, ale wreszcie się udało.

Postanowiłam sobie, że od tego momentu będę minimalizowała ilość moich rzeczy w szafie – ciuchów, butów, kosmetyków a także innych drobnostek. Dzięki temu będę mogła sobie kupić damskie obuwie, które to będzie na pewno modne oraz damskie. Gdyż na tym mi najbardziej zależy. Na profesjonalnej jakości produktu, który nie rozleci się po paru dniach użytkowania. Wierzę, iż to właśnie zapewnią m ekskluzywne buty damskie. A po co mi modne obuwie damskie? ażeby być modną! W trakcie kupna nowych butów głównie będę kierowała się klasycznym dizajnem, ale z pewnością pozwolę sobie na pewne wybryki modowe. A co mi tam! Przecież mnie na to stać! Niech ekskluzywne buty damskie się mnie boją, bo ja nadchodzę!

Zobacz: Ekskluzywne obuwie damskie