Niewiele osób może niestety pochwalić się naturalnie gęstymi włosami. Zwłaszcza  o nie trudno w Polsce, ponieważ u nas zdecydowanie przeważają cienkie i słabiutkie włosy które otrzymuje się od swoich rodziców z genami. Niestety ciężko wygrać z naturą, niemniej jednak możemy ją trochę oszukać. Wystarczy korzystać z kilku zaufanych metod, dzięki którym będziemy w stanie ekspresowo podnieść objętość każdej, także bardzo krótkiej fryzury.

Na rynku wszelkich produktów fryzjerskich błyskawicznie odnalazły się doczepiane włosy. Parę lat wstecz bardzo mało o takich włosach mówiono i wyłącznie nieliczni, z pewnością najbogatsi, mogli sobie na nie pozwolić. Wówczas tylko sławy doczepiały sobie kosmyki do swoich naturalnych włosów, mogąc później z dumą występować na scenie czy ogromnym ekranie. Na dzień obecny ten zabieg każdy z nas będzie mógł bez kłopotu sobie wykonać, robiąc to nawet zupełnie samodzielnie. Jedynie wystarczy zakupić takie doczepiane włosy w zaufanym salonie z akcesoriami fryzjerskimi, a potem poprosić kogoś o wpięcie ich do czupryny. Efekt ukaże się w mig i bez wątpienia każdego pozytywnie zaskoczy.

Jednakże doczepienie takich kosmyków nie powoduje, że nasze naturalne włosy robią się gęstsze oraz ładniejsze. To jedynie metoda doraźna, dlatego zamierzając nieco zmienić swój wygląd, trzeba by  zainteresować się jakimiś innymi rozwiązaniami. One też istnieją na rynku, choć są z całą pewnością trudniejsze w stosowaniu.

Więcej: doczepiane włosy