W sezonie mrozów regularnie możemy spotkać się z tematem strat ciepła co generuje duże rachunki za ocieplenie. Ciepło ucieka nam często przez posadzkę i niestety są to szkody aż do 15 %. W związku z powyższym Multiprotect stworzył rozsądne rozwiązanie owego kłopotu. Jest nim specjalny podkład Multiprotect. To podkład jaki układa się pod panelami podłogowym. Daje on doskonalszą izolacje cieplną wnętrza i ogranicza od dziesięciu do piętnastu procent straty ocieplenia. Również dzięki użytej metodzie pozwala dodatkowo na izolacje dźwiękową. Co jest zwłaszcza istotne w dzisiejszym głośnym mieście.

Dzięki dokładnemu wygłuszeniu pomieszczenia możemy też minimalnym kosztem poprawić więzi z sąsiadami. Specyfikacja tego podkładu przyzwala zastosowanie go w montażu ogrzewania podłogowego.

Podsumowując gdy zdecydujemy się na użycie specjalnego podkładu Multiprotect to uzyskujemy sporo cennych korzyści.

Pierwsza spośród nich to ekonomia na rachunkach za ogrzewanie dzięki cechom termoizolacyjnym.

Inna to zadbanie o akustykę pokoju co zwiększy komfort użytkowania z niego.

Następną stanowi jego kondycja która zawdzięcza gęstość co zezwala na użytkowanie go też w pomieszczeniach jakie są intensywniej eksploatowane.

Podobnie ważną jest efektywne opakowanie spowodowane faktem że oferowany jest w rolkach po 8m2 co pozwoli na na użycie oraz wykorzystanie go również w mieszkaniach o unikalnym rozkładzie. Dzięki temu zdołamy kupić niezbędną ilość podkładu.

Klasycznym przykładem tegoż jak taki podkład umożliwia oszczędzić pieniądze to sytuacja gdzie Państwo Kowalscy przez całkowity okres grzewczy przeznaczają 1000 złotych na ogrzewanie. Po zastosowaniu specjalistycznego podkładu Multiprotect jak również zminimalizowaniu utrat termicznych ta kwota to już wyłącznie 850 złotych.

Jak widać są to wyraźne oszczędności. A w dłuższej perspektywie przykładowo w ciągu 10 lat pozwala toteż na oszczędność rzędu 1500 złotych.

Więcej: podklad Multiprotect