Składająca się z poszewki na kołdrę a dodatkowo z poszewek na poduszki pościel 3d posiada dwustronny wzór. Na jednej stronie zostały umieszczone kwiatki a także przewijające się pomiędzy nimi liście. Z drugiej natomiast zestaw posiada jednolity kolor w jasnym, zbliżonym do beżu odcieniu. Komplet nie tylko stanowi doskonałą kompozycję pod katem barw, niemniej jednak także całkowicie odpowiada dzisiejszym standardom.

Mięciutka, lekka, przyjemna w dotyku pościel 3d może w czasie upałów przynieść przyjemne ochłodzenie. Jakość naszej kołdry zasługuje niewątpliwie na uznanie, jak również na podkreślenie, ponieważ jest wykonana z wysokogatunkowych materiałów, takowych jak satyna, bawełna, jedwab, dzięki którym idealnie sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Pościel 3d charakteryzuje się stonowaną kolorystyką, a dzięki jej nowoczesnemu wzornictwu możemy dopasować ją właściwie do każdego wystroju naszej sypialni.

Pościel 3d jest wykonana z bardzo dobrego materiału, jakim niewątpliwie jest satynowa bawełna. To dzięki niej zachowa najwyższą trwałość a oprócz tego nasycenie barw w czasie bardzo wielu lat, niezależnie od tego, ile razy będzie prana. Odróżnia się intensywnością kolorów a także szczególnie ciekawym wzorem. Zagwarantuje przyjemny relaks a także spokojny sen, bo jest bardzo miła w dotyku.

Więcej: pościel bawełniana 3d