W projektowaniu wyjątkowej, wysportowanej figury szczególnie kluczowe jest zapewnienie własnemu ciałku elementów odżywczych. Nie regularnie jesteśmy w możliwości oddać ich z wyżywienia, więc tutaj z usługą przybywają dodatki sportowe. Głównym ich dostarczycielem w wszelkiej Europie Środkowej został Finclub, ściągający oraz dystrybuujący ekologiczne suplementy doskonałej klasy na obszarze własnego kraju i siedmiu innych państw Europy Centralnej.

Propozycja FinClubu systematycznie się rozszerza, pomiędzy innymi o zdrowe kremy Aloe Vera jak też o biodegradowalne środki czystości. Firma zajmuje się docenieniem setek partnerów komercyjnych i dziesiątek tysięcy klientów, czerpiących spośród artykułów dostarczanych poprzez markę do sklepów w własnym kraju. Najistotniejsza jest tu jakość, również artykułów, jak i obsługi konsumenta i jakość świadczonych posług. Marka posiada atesty TOP CZECH QUALITY, a również wyróżnienie AAA rating.

Najważniejszym współpracownikiem marki jest fińska marka Hankintatakku Oy, wytwórca dodatków diety i ekologicznej żywności bardzo wysokiej klasy, uważany za przywódcę europejskiego w tej kwestii, którego artykuły badane są w akredytowanych laboratoriach pod nadzorem Krajowej Rady Zdrowotnej Finlandii.

Finclub oferuje zdrowe artykuły o najwyższej klasie, wykonane z flor z obszarów naturalnie niezakłóconych. Długi czas funkcjonowania na świecie, dwadzieścia pięć lat, jest najlepszym domowej na to, iż dodatki przez niego oferowane są bardzo dobrej jakości. Posiadają one deklarację Gemium Lekarskiego, łączącego lekarzy dużej ilości specjalności.