Jednostki, które systematycznie ćwiczą, najczęściej pragną zwiększyć masę swojego ciała. Chcą, żeby ich umięśniona sylwetka była dobrze widoczna, poprzez to muszą w tym celu wprowadzić należytą dietę, która zagwarantuje im bardzo wysoką ilość kalorii. Niestety, czasem trudno dostarczyć taką dawkę wraz z posiłkami, dlatego często opłaca się zdecydować się na sprawdzone odżywki dla sportowców. A które odżywki będą odpowiednie? Czy będą to odżywki Mass Extreme czy też Mutant Mass?

Każdy środek tego rodzaju działać może inaczej na każdego. Należy więc zapoznać się z wszelkimi ulotkami które są dołączone do tychże środków, sprawdzając, dla kogo tak właściwie są one produkowane. Dobrym pomysłem będzie też zapoznanie się z różnymi rekomendacjami które tworzone są przez jednostki które miały już okazję korzystać z identycznych odżywek na zwiększenie masy. Często to właśnie te osoby potrafią doradzić, po co człowiek powinien sięgnąć – po Mutant Mass czy Mass Extreme.

Innym rozwiązaniem będzie zyskanie dodatkowej porcji kalorii z pożywieniem. Nie musimy w ogóle zjadać bardzo dużych ilości jedzenia, ażeby móc przybierać na masie. Wystarczy że będziemy wybierać produkty o wysokim indeksie kalorycznym, czyli na przykład różnego rodzaju oleje a także orzechy.

Autor: http://budujsile.pl/mutant-mass-czy-mass-extreme/