Farmtrac jest producentem ciągników. Siedziba naszej firmy mieści się w Mrągowie. To wiodący producent w biznesie. Przedsiębiorstwo istnieje od 2000 roku. Z niewielkiego przedsiębiorstwa w przeciągu kilkunastu lat Farmtrac stał się jednym z największych producentów rolniczych ciągników na terenie Polski. Do tego czasu uzyskał bardzo wiele ważnych nagród w branży. Jest też docenianym biznesmenem w regionie, inicjatorem programu pod tytułem ,Jestem z Mrągowa” promującego miasto Mrągowo.
Przedsiębiorstwo Farmtrac oferuje Państwu szeroki wybór różnego typu części do traktorów. Części c-385 a ponadto części do c 360 ciągników rolniczych także znajdują się w ofercie naszego przedsiębiorstwa.
U nas odnajdą Państwo ogromny asortyment rozmaitych części do traktorów c-386 i c 360. Zawsze w niskiej cenie, przy niezwykle szybkim czasie realizacji zamówienia. Zamówienie złożysz szybko, wygodnie a także bez problemu. Pracownicy naszej firmy są do Waszej dyspozycji w godzinach pracy naszego sklepu. Jeśli posiadasz wątpliwości jakiej części poszukujesz skorzystaj z wsparcia naszych specjalistów. Chętnie pomożemy i zasugerujemy najlepsze rozwiązanie. W naszym sklepie możesz liczyć nie tylko na profesjonalne części zamienne do ciągników rolniczych, niemniej jednak również na profesjonalizm całego procesu realizacji zamówienia. Skontaktuj się z nami, aby zapoznać zakres oferty naszej firmy.

Autor: dealer farmtrac