Marka Clavam od kilku lat zajmuje się dystrybucją oraz sprzedażą profesjonalnego sprzętu przeznaczonego do czynności związanych z domowymi obowiązkami a więc praniem, gotowaniem i sprzątaniem, ale również odpoczynkiem. Jest to marka pośrednicząca, dzięki temu jej artykułów nie znajdziemy w tradycyjnych sklepach. Można je oglądać i kupić przede wszystkim podczas różnego typu wydarzeń, jakimi są pokazy Clavam.

Kolejną metodą jest przejrzenie strony internetowej głównego producenta. Prezentacje Clavam organizowane są regularnie w różnorakich miastach, zarówno tych wielkich, jak i tych niedużych. Poprzez to każdy ma możliwość, by zaznajomić się z szczegółową ofertą producenta oferującego profesjonalnej klasy sprzęt użytku domowego.

Misją firmy Clavam jest ułatwienie wykonywania czynności domowych a także spowodowanie, ażeby nie były one dłużej uciążliwe. W swojej własnej ofercie sprzętu firma ma też produkty przeznaczone do relaksu i wypoczynku. Urządzenia proponowane poprzez firmę Clavam Profesjonalny odkurzacz Ambasador to jeden z kilku sprzętów, którym na pewno warto się dokładnie przyjrzeć. Poza tradycyjnym czyszczeniem dywanów a także podłóg odkurzacz tej marki posłużyć do prania tapicerek i dywanów.

Garnki Venice cechują się ogromną odpornością a także niezmiernie niską podatnością na jakiekolwiek usterki. Bardzo sprzyjają też właściwemu żywieniu się, a to dzięki produktom takim jak na przykład patelnia, która pozwala na smażenie bez konieczności użycia tłuszczu. Mata masująca BodyShape Casada zagwarantuje relaks po całym dniu pracy. Posiada ona opcję ogrzewania wraz z paroma programami masującymi do wyboru. Przyda się absolutnie każdemu, kto często odczuwa zmęczenie a także chciałby sobie odpocząć. Prezentacje marki Clavam to okazja żeby poznać oraz kupić te oraz pozostałe wysokiej jakości sprzęty.

Więcej: pokazy clavam


pokazy clavam