Posiadasz troszkę dodatkowej kasiorki? Chciałbyś ją jakoś zainwestować? Bardzo dobra decyzja, W końcu pieniądz musi być w ruchu, w przeciwnym razie się kurczy.
Pytanie tylko w co ją włożyć. Można popróbować giełdy, ale ryzyko jest spore. Możecie spróbować obligacje lub lokatę, niemniej jednak przyrównując czas zamrożenia pieniędzy, profit jest mały.
Według mojej osobistej opinii, na dzień dzisiejszy znakomitą inwestycją jest zakup nieruchomości na wynajem, albo w dalszej perspektywie, na sprzedaż z dużym zyskiem. Pewność zysku zapewnia nieustannie rosnąca cena mieszkań.
Podczas wyboru takiego mieszkania, należy posprawdzać dokładnie jego okolice. Czy w jego pobliżu są punkty usługowe oraz odległość do przystanków komunikacji miejskiej. Są to kwestie mające spory wpływ na osiągane przez nas późniejsze zyski.
Po zakupie mieszkania, być może konieczne będzie przeprowadzenie remontu. Związane może to być z ingerowaniem w elektryczną instalację i instalację wentylacyjną. W tej sytuacji konieczne będzie sprawdzenie przez odpowiedniego fachowca, czy wentylacja oraz wszystkie przewody są w dobrym stanie.
W trakcie remontu rozważyć warto podniesienie nieco standardu mieszkania. Bardzo dobrym pomysłem będzie klimatyzacja.
Tak urządzone a także przygotowane mieszkanie w dobrej lokalizacji, z pewnością szybko odnajdzie swojego nowego lokatora. Natomiast Nam przyniesie stałych a także systematycznych przychodów.

Autor: Wentylacja Warszawa