Wnętrze Twojego mieszkania już Cię znużyło, szukasz ciekawego pomysłu na wyposażenie salonu, przedpokoju i kuchni. A może pragniesz nadać nie sztampowego designu swojemu trawnikowi. Doskonałym rozwiązaniem mogą okazać się dla Ciebie plastry z drewna.  Wykonuje się je z orzecha włoskiego, dębu bądź topoli, plastry to znakomite i ekologiczne rozwiązanie dla osób uwielbiających niestandardowe rozwiązania. Mogą służyć przykładowo jako podstawki na stół, wygłuszenie pokoju czy ścieżka w ogrodzie.

Kolejnym popularnym ostatnio wyjściem jest zamawianie spersonalizowanych ozdób. Napisy z drewna, litery z drewna lub specjalnie skonstruowane ramy urozmaicają niejedno pomieszczenie. Rozwiązanie to jest bardzo fajne bo umożliwia nam dobranie, a także stworzenie ozdoby zgodnie z naszym gustem. Aranżacje innowacyjnych domów bardzo często zawierają takie ozdoby. Wynika to niewątpliwie z mody oraz stosunkowo niskich kosztów takich upiększeń. Zdecydowanie taniej wszak można kupić napisy z drewna niż obrazy Matejki.

Elegancki dodatek
Zarówno plastry drewniane, jak również litery czy napisy posiadają wspólne zastosowanie podczas dekorowania wszelkich imprez okolicznościowych w szczególności przyjęć weselnych. Firmy lubują się właśnie w tworzeniu specjalnych upiększeń specjalnie do okazji. Nic w tym dziwnego. Spróbujcie wyobrazić sobie swoje przyjęcie urodzinowe, wspaniale ozdobione wnętrze, bogato zastawiony stół oraz przy Twoim krześle ciągnące się litery drewniane, układające wyraz „Król” bądź „Królowa”. Robi wrażenie, nie?

Zobacz: diy