Niestety życie potrafi nas często zaskoczyć przykrym kaprysem. W takich sytuacjach często  konieczna staje się gotówka, która często może naprawdę wyciągnąć nas z bardzo wielu trudnych momentów. Banki niestety nie zawsze chcą udzielić wsparcia. Długie procesy weryfikacyjne bardzo często są zakończone odmową udzielenia kredytu. Alternatywę stanowią pożyczki pozabankowe bez przelewania grosza.

Zalety pożyczki pozabankowej.
Pożyczki pozabankowe to często jedyny wykonalny sposób na zdobycie nagłej kasy. Mają one bardzo dużą przewagę nad szukaniem kredytu w zwykłych placówkach, ze względu na redukcję wszelkiego typu dokumentów do ilości minimalnej. Takie pozabankowe placówki nie weryfikują klienta w BIK, ani nie oczekują od niego żadnego zaświadczenia o zatrudnieniu czy wysokości jego zarobków. Klient takiej placówki pozabankowej w ogóle nie musi przedstawiać stanu swojego własnego konta oraz ostatnich wpływów na nie.

Jak dokładnie tego typu pożyczki  są wypłacane klientowi?
Formalność uzyskania pożyczki została zminimalizowana do minimum. Poprzez to, proces zyskania pieniędzy jest w miarę szybki oraz płynny. Spora większość placówek gwarantuje sposobność złożenia elektronicznego formularza i przelania kasy na konto. W większości placówek tego typu cała weryfikacja polega jedynie na potwierdzeniu tożsamości osoby która ubiega się o udzielenie pożyczki, natomiast nie jej wypłacalności czy nawet tzw. zdolności kredytowej. W zdecydowanej większości przypadków, decyzja o przyznaniu pieniędzy przyznawana jest już po piętnastu minutach. Pieniądze przelewane są przez placówkę na podane we formularzu konto osoby starającej się o pożyczkę. Bardzo ważny jest również fakt, że zdecydowana większość tego typu placówek udziela możliwości przedłużenia okresu spłaty w sytuacji problemów z finansami.

Więcej: chwilowki bogatynia