Wreszcie spełniło się Twoje największe marzenie. Za jakiś czas wprowadzisz się do swojego mieszkania. Po długiej i wyboistej drodze, różnych zabiegów powiązanych z załatwieniem kredytu a także wizytach u notariusza, wreszcie wręczono Ci klucze. A przed Tobą to co najprzyjemniejsze. Urządzanie własnego mieszkania.

Na pierwszy ogień pójdzie z pewnością łazienka, bez której nie da się żyć. Już na etapie wstępnego projektu zaplanowano czy łazienka będzie wyposażona w wielką wannę czy też w mniejszy brodzik. Wszystkie tego typu decyzje są ograniczone umiejscowieniem pionów i rur doprowadzających wodę. Zostaje nam tylko powybierać kafelki oraz terakotę podłogową, oświetlenie a także zamówić meble.

W tej chwili uwaga przenosi się do kuchni. To kuchnia będzie sercem domu. Niezależnie czy jest to osobno kuchnia wyposażona w spiżarkę i jadalnię, czy może sam aneks kuchenny, łączony z salonem. Obojętnie od układu tego pomieszczenia na pewno warto zdecydować się na kuchnie na wymiar. Zapewnia nam to optymalne a także maksymalne zagospodarowanie powierzchni. Pomoc profesjonalnego architekta będzie mogła zaoszczędzić w przyszłości dużo problemów które często pojawiają się przy nieergonomicznym usytuowaniu mebli.

Najwyższa pora na nasze pokoje.  Wyprawy po meble to znakomita frajda. W końcu można nadać styl swojemu mieszkaniu. Kto wie może będzie to całkowicie surowy styl skandynawski pełen szarości i bieli.

Autor: kuchnie na wymiar