Wobec istnienia bardzo wielu wątpliwości co do lokalizacji a oprócz tego liczby obiektów, podjęto ważną decyzję o sporządzeniu nowego konstruktu. Jest to specjalistyczna wyszukiwarka biur rachunkowych. Umożliwia ona odnalezienie określonego biura za pomocą bardzo prostego, intuicyjnego formularza. Baza biur rachunkowych liczy sobie sporo istniejących budynków w Polsce i jest ciągle zwiększana o kolejne, ponieważ odpowiedzialni za to konsultanci prowadzą dokładny spis biur świadczących usługi rachunkowe.

Usatysfakcjonowanie z istnienia bazy takich biur jest zauważalne prawie że na każdym kroku, szczególnie w ramach działalności klientów korporacyjnych. Klienci tacy odczuwają znaczący komfort, dlatego że nie muszą zmagać się sporządzaniem własnych list, czy też delegowaniem swoich pracowników. Rozwiązanie takie to niesamowita prostota, szybkość i efektywność. Specjalistyczna wyszukiwarka biur rachunkowo-księgowych zawiera również rozmaite opcje szczegółowe, które pozwalają na sprecyzowanie naszych żądań o na przykład, obiekty zlokalizowane w określonych aglomeracjach albo posiadające opinię znacznie wyżej ustalonego pułapu, który określa sobie poszukujący.

Specjalistyczna baza biur rachunkowo-księgowych jednakże ma wszystkie potrzebne informacje, które nabywca biznesowy może uznać za niezbędne – między innymi: adres biura, wielkość przedsiębiorstwa, ilość zatrudnionych w niej osób, opinia na temat usług proponowanych przez biuro rachunkowe, czy też obłożenie biura rachunkowego terminami. Profesjonalny spis biur rachunkowo-księgowych zarządzany jest poprzez jednostki o bardzo wysokim stopniu profesjonalizmu, mając na uwadze wszystkie potrzeby nabywców. Największy nacisk kładziony jest na troskę o szczegóły i umiejętność dokładnego researchu.

Więcej: Spis biur rachunkowych