Coraz bliżej były urodziny mojej mamy. Marzyłam by ten dzień stał się najwspanialszym dniem w historii. Wraz z moim mężem, wyruszyliśmy za miasto, bo właśnie tam znajdowała się hurtownia podarunków.

Tak mogliśmy zakupić ciekawy prezent za znacznie mniejsze pieniądze. Kiedy dotarliśmy na hurtownie, byłam pod wielkim wrażeniem budynku. Spotkała nas bardzo miła obsługa. Mój mąż pracował w handlu przez sporo lat, on sam był właścicielem wielkiej hurtowni, znał się na owym biznesie jak mało kto. Uradowałam się więc, że to oczywiście on mi towarzyszy. Owa hurtownia to głównie zaopatrzenie sklepików z prezentami. Dostarcza do danego sklepu sporo rzeczy, które będą dobrą opcją na podarunek urodzinowy, jednak nie tylko – można znaleźć również w tego typu sklepach wspaniałe prezenty z okazji walentynek, dnia pań, dnia dziecka bądź imienin. Okazji jest wiele, warto świętować każdą, ponieważ daje to sporo radości naszym bliskim i solenizantom. Kiedy udaliśmy się do sklepu zdałam sobie sprawę, jak wielki wybór spotyka się w tymże miejscu. Nie miałam pomysłu z czego zadowolona byłaby moja mama. Przez to, że ostatnio przeniosła się do swojego wymarzonego domu z ogródkiem postanowiłam, że damy jej cokolwiek do domu. Moja mama jest ogromną fanką książek, posiada w naszym domu tysiące egzemplarzy. Gdy byłam młodsza, nie musiałam nawet chodzić do biblioteki, ponieważ czytałam książki, które moja mama kupowała.

Nasz dom stał się mini biblioteką, wielu sąsiadów wypożyczało od niej książki, dlatego mieliśmy wielkie grono znajomych. Zadecydowałam, iż to ja znajdę biblioteczkę do nowego mieszkania mamy. Pragnęłam aby biblioteczka była wielka, tak by wszystkie książki schowały się bez problemów. Hurtownia prezentów miała spory asortyment, jeśli idzie o wnętrza, ale nie tylko. Hurtownia obsługująca Dropshipping, a więc ta w jakiej właśnie się znajdowaliśmy oferowała wysyłkę. Ten proces polega na tym, że hurtownia zamawia daną rzecz, i przesyła ją do dostawcy, jednak dostawca przekazuje ją do konsumenta. Ten proces jest bardzo łatwy, a klient nie musi czekać zbytnio długo na indywidualne zamówienie. My kupiliśmy biblioteczkę dla mamy oraz wspaniały, szary koc, który doskonale będzie pasował do jej wnętrza. Na wysyłkę oczekiwaliśmy tylko parę dni, dlatego bardzo się cieszyliśmy, bo wszystko zdążyliśmy spreparować na czas.

Mama niesamowicie uradowała się z podarunku, całe jej przyjęcie urodzinowe układałyśmy książki kolorystycznie i wspominałyśmy historię z konkretnych książek. Omawiałyśmy jedną z własnych ulubionych książek pijąc kubek jaśminowej herbaty. To był świetny prezent. Jestem szczęśliwa, że hurtownia spisała się na medal. Mój mąż stwierdził, że również chciałby mieć taką hurtownię oraz myśli nad nowym interesem. Chętnie mu doradzę, ponieważ to świetna inwestycja. Może za jakiś czas to my zaoferujemy pomoc komuś wybrać prezent dla bliskiej osoby. Warto realizować marzenia.

Autor: Hurtowa sprzedaż gadżetów